W web.lex wierzymy w to, że Świat może być znacznie lepszym miejscem do życia dla wszystkich. I że każdy z nas może go zmieniać na lepsze dzień po dniu. Kropla po kropli.

My staramy się to robić w branży prawniczej, z której wyrośliśmy, i którą najlepiej rozumiemy. 

Nasze wartości są bardzo proste i ponadczasowe. Są nimi uczciwość, praca, tolerancja, chęć niesienia pomocy, wytrwałość, edukacja. Pomagają nam one podejmować właściwe decyzje i świadczyć pomoc na możliwie najwyższym poziomie. 

***

Od roku 2010 wspieramy kancelarie prawne w rozwoju za pomocą prawniczych blogów. Od roku 2017 pomagamy prawnikom okiełznać skomplikowaną księgowość ich kancelarii. A od roku 2019 wspieramy prawnicze rodziny w ramach akcji charytatywnych prowadzonych przez naszą Fundację

A jeśli ktoś chce podciągnąć swoją wiedzę biznesową z zakresu promocji i rozwoju kancelarii, zachęcamy do zapisu na bezpłatny kurs Mała WIELKA Kancelaria

***

Raz w roku dla naszych prawników organizujemy unikalną konferencję – web.lex Meeting. Konferencja ma charakter zamknięty i jest dostępna oraz nagrywana wyłącznie dla naszej prawniczej społeczności. 

Co tydzień każda z naszych kancelarii otrzymuje też specjalny Biuletyn biznesowo-marketingowy. Dzięki czemu jest na bieżąco informowana o najnowszych trendach dotyczących prowadzenia kancelarii prawnej. 

Dysponujemy również Centrum Wiedzy, ze szkoleniami, poradnikami, tutorialami wideo, narzędziami marketingowymi, zamkniętym podcastem oraz forum dyskusyjnym.

Natomiast blogi naszych klientów promujemy dodatkowo w kilku portalach wiedzowych, z których LexMonitor jest podstawową witryną. 

Witamy Cię serdecznie w naszym słonecznym Imperium!